دکوراسیونی از جنس بهار1

با آمدن فصل بهار, طبیعت لباسی نو بر تن می کند و شهر جان تازه ای می گیرد. ما نیز می توانیم با کاشت و نگهداری گل ها و گیاهان خانگی به دکوراسیون خانه ی خود رنگ و بوی بهاری ببخشیم.
وجود گیاهان در خانه نه تنها طراوت و نشاط با را خود به همراه می آورد, بلکه با تولید اکسیژن و جذب آلاینده های مضر, هوای خانه را تصیفه می کند و باعث رفع استرس و افزایش کارایی نیز می گردد.
"در ادامه با ما همراه شوید با معرفی دکوراسیونی بهاری"

اصول کلی چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب

101877690.jpg.rendition.largest

اتاق خواب یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های هر خانه است که باید بیشترین دقت و خلاقیت در دکوراسیون آن صورت گیرد. این امر به ویژه زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که به این نکته توجه کنیم که اولا همه ما به طور متوسط یک سوم از عمر خود را در خواب به سر می بریم و در وهله بعد خواب و محیطی که انسان ساعات استراحت خود را در آن سپری می کند ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارد.

نور پردازي آشپزخانه مهم تر از سالن غذاخوري مي باشد


چنانچه آشپزخانه شما باز ‌باشد، به جهت آنكه تغييري در زاويه ديد افرادي كه بيرون از آشپزخانه هستند و به عبارتي فضاي داخلي آشپزخانه در معرض ديد آنها مي‌باشد،
استفاده از چراغ‌هاي سقفي آويزان به صورتي كه روي پيشخوان آشپزخانه واقع گردد

دکوراسیون داخلی در فصل پاییز

meryas1با تغییر فصول بسیاری از عادات و تمایلات ما نیز تغییر می کند. وقتی وارد یک فصل جدید می شویم به طبع نحوه زندگی کردن، غذا خوردن، استراحت کردن ما هم دستخوش تغییراتی قرار می گیرد. تغییر دکوراسیون نیز از این امر مستثنی نیست. پاییز فصل محبوب بسیاری از افراد است و آماده سازی خانه برای ورود به پاییز کار ساده ای است. لازم نیست بیرون بروید و هزینه زیادی صرف کنید تا دکوراسیون فصلی جذابی داشته باشید. طبیعت هر آنچه را که شما به آن نیاز داشته باشید برایتان فراهم می کند.